تبليغات X
صرافی اعتماد
چاپ مقاله
رطوبت ساز صنعتی
مه پاش
کمپوست قارچ
تاريخ : 17 شهريور 1396 | 6:07 | نویسنده : مدیر | بازدید : 1294

با استفاده از این ترفند با 10 ایده بزرگ­کسب و کار­آشنا شوید

اگر به تبلیغات خود در فیس بوک فیس بوک اعتماد کنید، احتمالا فکر می کنید فرمول جادویی پنهان از مردم عادی است که موفقیت های نامحدود ویژه گورو را در­کسب و کار­فقط با انجام کارهای ساده ای که هیچ وقت فکر نمی کردید، وجود دارد. اخبار فلش - این یک دروغ است. ­

هیچ راز بزرگی از گورهای راه اندازی وجود ندارد. گلوله نقره ای وجود ندارد. هیچ چیز نیست که به طرز جادویی ایده برنامه شما را به یک میلیارد دلار در یک روز تبدیل کند.

حقیقت ساختن یک­کسب و کار­میلیارد دلاری واقعا ساده است. این با یک ایده شروع می شود که می تواند پول ایجاد کند. برای شروع سفر به ساختنکسب و کار­خود ، نیاز به ایده دارید. من در مورد یک ایده شگفت انگیز برای ایجاد میلیون ها نفر که فقط جادویی در سر شما می آید صحبت نمی کنم. متأسفانه، ایده ها معمولا به مردم بیرون نمی آیند. به نظر می رسد دیوانه کننده، شما باید کار کنید تا یک ایده بسازید. و همانطور که با همه چیزهایی که کار را می کنند، به یاد داشته باشید کار دقیق بهتر از کار سخت تر است.

بنابراین، چگونه این کار را انجام می دهید، همانطور که به ایجاد ایده های بزرگ مربوط می شود؟ همانطور که همه چیز در مورد همه چیز هوشمند است - از یک سیستم اثبات شده استفاده کنید.

هنگامی که شما یک سیستم اثبات شده را دنبال می کنید، به نظر می رسد همه چیز فقط اتفاق می افتد. به این دلیل است که یک سیستم به طور خاص برای حل یک مشکل طراحی شده با انجام کاری که کمی انجام می شود و به راحتی تکرار می شود. سیستم برای ایده های بزرگ­کسب و کار­هیچ متفاوت است.

برای شروع، فهرستی از 10 مشکل را که در زندگی خود دارید به صورت منظم ایجاد کنید. در اینجا یک لیست نمونه است.

خیلی دیر رفتن به رختخواب
تغییر کودک
پیاده روی سگ
صبح انرژی کافی نیست
رفتن به باشگاه بیش از حد
وقت کافی برای خواندن ندارید
زمان نمایش خیلی زیاد
پاروکردن برف
پیچش با ترموستات من بیش از حد
وقتی که من نوشتم، حیرت زده شدم
این سه دقیقه طول کشید، تاپس. و من آن را گرفتم ده ایده های بالقوه ای که می توانم روی آن تمرکز کنم و ببینم آیا وجود دارد یا خیر. اگر نه؟ بدون معامله بزرگ من سه دقیقه برای صرفه جویی دارم.

جادو در اینجا این است که هر کس مشکل دارد. شاید چند نفر دیگر مشکلات مشابهی با شما داشته باشند؟ زمان آن است که ببینیم آیا شما یک مشکلی با مشکل دارید که هیچ کس دیگری ندارد و یا چیزی به چیزی نرسیده است.

از دوستان، خانواده، همکاران، همسایگان، یک گروه فیس بوک و دیگران می توانید با افراد واقعی تماس بگیرید. به هیچ راه حل و یا چیزی بیش از حد دقیق بروید، فقط بفهمید که آیا مردم مشکل شما را به اشتراک می گذارند و از همه مهمتر، متوجه می شوید که چقدر بزرگ است.

هنگامی که شما انجام می شود، تمام مشکلی را که پشت سرتان می گذارید بروید. گوگل آن را جستجو در فیس بوک، نمایش مشخصات عمومی، ویرایش و هر جای دیگر که می توانید فکر کنید. هرچه بیشتر در مورد مشکل خود مشاهده کنید، بیشتر احتمال دارد که آن را به یک­کسب و کار­تبدیل کنید. این است که 99 درصد از تمام برنامه های بزرگ که تا کنون شنیدید برنامه ریزی شده بود.

قبل از اینکه شما این تبدیل به یک­کسب و کار، شما رو به اعتبار دو چیز - که شما می توانید این مشکل را حل کند و مردم در مورد راه حل مراقبت. شایع ترین سوال در اینجا این است که "چه راه حل چیست؟"

راه حلی برای حل مسئله کمتر ... بد است. برای مقابله با آن آسانتر به نظر میرسد. اگر شما می توانید آن را به طور کامل از بین بردن، این عالی است! اما لازم نیست به طور کامل از بین برود، فقط برای مقابله با آن آسان تر است. بیایید نگاهی به چند نمونه از دنیای واقعی بدهیم:

مشکل: من از خرید مواد غذایی متنفرم­
راه حل: سفارشات خود را در یک برنامه سفارش دهید و کسی آن را به من تحویل دهد.­


کسب و کار: Instacart

مشکل: از خواب بیدار می شوم تا به ورزشگاه بروم.­
راه حل: از یک ساعت زنگ دار استفاده کنید که به معنای واقعی کلمه من را از رختخواب بیرون می کشد، اگر من فراموشی کنم.­

کسب و کار
کسب و کار: پاولوک

اینها­کسب و کار­واقعی زندگی هستند که بر روی یک مشکل که یک نفر داشت، ساخته شده بود؛ هر دو آنها اثبات شده است، زیرا چندین نفر این درد را به اشتراک گذاشته اند. هر دو آنها کسب و کارهایی هستند که باعث می شوند حداقل کمی بدتر از این باشند.

آیا یک فروشگاه ساختید؟ آیا این نرم افزار است؟ آیا این برنامه است ؟ یا یک دستگاه پوشیدنی؟ برای مشکل انتخاب شده شما راه حلهایی را که می توانید پیدا کنید و با افراد در مورد آن صحبت کنید. اگر آنها هر یک از راه حل های خود را دوست دارند، ممکن است شما روی یک معدن طلای نشسته باشید.

امتیاز : 3


طبقه بندی: کسب وکار موفق،
,

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
نظر بصورت خصوصی ارسال شود