تبليغات X
مدل مانتو
بلیط اتوبوس
تاريخ : 22 شهريور 1396 | 13:55 | نویسنده : مدیر | بازدید : 3175

­

قانون جذب­چیست؟چگونه عمل میکند؟

­

بر هر چه که تمرکز کنید همان اتفاق می‌افتد. مهم این است که بتوانیم ذهنمان را بر مطلوب های خود متمرکز کنیم.

یکی از مدافعین جدی­قانون جذب­در این مورد می گوید:«تنها کافی است به گوشه ذهنتان بچسبید و به تصاویر ذهنی تان تمرکز دهید و آن قدر به آن انرژی مثبت بدهید تا در دنیای برون به صورت واقعیتی عینی جلوه گر شود.

این قانون همان قانون جاذبه عمومی است اما در حیطه افکار. قانون جاذبه نیوتن میگوید: کره زمین همه اجسام را به سمت خود می کشد، اما­قانون جذب­می گوید: تمام چیزهایی را که ما تصور می کنیم به سوی ما جذب می شوند.
­

1- قدم اول­قانون جذب­فعال سازی قدرت ذهن، تغییر تصاویر ذهنی است

رویدادهای زندگی همه پرداخته تجسمات انسان است بنابراین باید نیروی تجسم و تصور ذهن را باور داشت و به تغییر نگرش نسبت به خود، محیط پیرامون، دیگران و زندگی همت گماشت تا موجبات تغییر در واقعیت این امور فراهم شود. آینده انسان‌ها از راه شیوه تفکری که بر می گزینند رقم می خورد و در حقیقت آن‌ها به آنچه تفکر می‌کنند تبدیل می‌شوند.


قدرت تغییر ذهن

پدیده هایی که در زندگی انسان‌ها اتفاق می‌افتد زاییده تفکر آن‌هاست نه مستقل از فکر.»« هر چیزی که می خواهید در زندگی شما اتفاق بیفتد در ذهن خود تصور کنید. از درون بر آن تمرکز کنید و از بیرون به آن علاقه نشان دهید و به تصور ذهنی عشق بورزید. حالا انرژی درونی شما تصادفاتی را جذب خواهد کرد که با آرزوهای شما جور درخواهند آمد و ذهن بر هر چه تمرکز پیدا کند همان توسعه پیدا میکند و بزرگ میشود.

این قدرت ذهن، از زبان و بیان متأثر میشود، بیان کلمات و عبارات باعث می شود بدن مان نیز به همان راهی برود که اظهارشده است

«تو همه‌چیز را به‌ طرف خودت جذب می‌کنی. مردم، شغل، شرایط زندگی، وضع سلامتی، ثروت، قرض، شادی، ماشینی که سوار می‌شوی و اجتماعی که در آن زندگی می‌کنی. مثل آهن‌ربا همه این‌ها را به‌طرف خودت جذب می‌کنی.

به هر چه فکر کنی همان اتفاق می‌افتد. کل زندگی تو تجلی افکاری است که در ذهنت جریان دارند.
"با تصور شما و افکار شما تمام دنیا یک کاتالوگ می شود در دست شما. انگار شما دارید به جهان سفارش می دهید.

2-در­قانون جذب­افراد موفق تنها به چیزهایی که میخواهند فکر میکنند.
­
به این مطلب فکر کنید : وقتی کاری مهم پیش روی خوددارید یا با مشکلی خاص مواجه می‌شوید، دوست دارید تمام مراحل انجام کار را بی عیب و نقص به اتمام برسانید. اما همین تمایل ممکن است باعث شود در ذهن خود بیشتر راجع به مواردی که ممکن است اشتباه شود فکر کنید؛ و بدون اینکه متوجه شوید، این طرز برخورد مانع از دستیابی به برنامه‌ای مفید و کارآمد خواهد شد، همان‌طور که شاید حدس زده باشید… این عمل شانس اشتباه انجام دادن کارها را دوچندان خواهد کرد.


3- اگر تمایل دارید کارهای خود را به این صورت­قانون جذب­انجام دهید باید بدانید تنها نیستید
­
اگر از مردم سؤال کنید در زندگی خود چه می‌خواهند یا تصمیم دارند به چه اهدافی دست یابند، آن‌ها اغلب مقدار زیادی از زمان و انرژی خود را صرف گفتن اینکه چه چیزی را نمیخواهند خواهند کرد.
­
ما در زندگی خود زمان زیادی را صرف اینکه چه چیزهایی ممکن است اشتباه شود یا غلط از کار در بیاید، تلاش برای جلوگیری از وقوع این موارد و مقابله با نتایجی که نمی‌خواهیم، می‌کنیم.
­
مطمئناً نمی‌خواهیم موارد بد یا اشتباهات مهلک برایمان اتفاق بیفتند، پس باید اقدامات احتیاطی منطقی و معقول را در نظر بگیریم.

اما اگر دائماً به چیزهایی که نمی‌خواهیم فکر کنیم، در زندگی‌مان بیشتر اتفاق می‌افتند و پیوسته آن‌ها را تجربه می‌کنیم.بگذارید یک‌بار دیگر این مطلب را بگویم… چون خیلی مهم است :­

فکر کردن در مورد چیزهایی که نمی‌خواهیم احتمال وقوع آن‌ها را بیشتر خواهد کرد.
و افکار ناخودآگاه شما نیز هستند، یعنی همان افکاری که شما به دنبالشان نیستید. افکار ناخودآگاه تأثیری عمیق بر روی تجربیات زندگی واقعی ما دارند.

­

قانون جذب
اکثر اوقات کارهایمان را به صورت کاملاً ناخودآگاه انجام می‌دهیم … بنابراین آنچه در ناخودآگاه ماست دنیای ما را شکل می‌دهد … به عنوان مثال ترس‌ها و ناکامی‌هایمان را. آیا تابه‌حال متوجه شده‌اید زمانی که امری نامطلوب یا چیزی بد اتفاق می‌افتد، شما به افکار منفی خود ادامه می‌دهید و ناگهان اتفاق بد دیگری می‌افتد؟
و اگر شما ترکیبی از افکار مثبت و منفی را در ذهن خود داشته باشید، آنچه تجربه خواهید کرد شرایطی بینابین از مجموع این افکار است.اما تقصیر شما نیست.


4-­قانون جذب­:حتی دررسیدن به هدف نباید ذره‌ای شک کرد .


وقتی کائنات این یقین و اطمینان را در وجود شخص پیدا کند خودش راهی برای رساندن آرزو به صاحب آرزو پیدا خواهد کرد .
البته روشن نگه‌داشتن شعله وصال در دل صاحب آرزو هم شرط اساسی است و فردی که خواستار رسیدن به خواسته و مطلوب خود است حتی لحظه‌ای برای یافتن معبر و گذرگاهی به سمت مقصد نباید تعلل کند .
ضمانت و اطمینانی که­قانون جذب­می‌دهد این است که اگر صاحب آرزو حتی یک‌لحظه دررسیدن به خواسته و آرزویش تردید نکند و خود را همین‌الان رسیده به آرزو تصور کند بقیه کارها به عهده کائنات است و حتماً شخص به خواسته و آرزویش میرسد این ضمانت چیز کمی نیست و این همان چیزی است که فرد عاشق و دلباخته در اعماق وجود خودش حس میکند و به ان اطمینان دارد .


نکته طلایی و کلیدی دیگری که در­قانون جذب­و عشق ،­هر دو وجود دارد و در کتاب قدرت خانوم بایرن هم به ان اشاره شده است این است که­این دو قانون در هر دو سمت کار میکنند .
یعنی اگر کسی عاشق چیزهای بد و ناپسند باشد باز هم قانون عشق برایش کار میکند و او نهایتا با معشوق زشت و نازیبای خود محشور میشود و اگر کسی به چیزهای ناشایاست دل ببند باید بداند که قانون دلبستگی دیر یا زود او را با سرعتی شگفت اور به ناشایست ها میرساند .­قانون جذب­هم همین ادعا را دارد .


طرفداران­قانون جذب­میگویند اگر کسی از این قانون در مسیر غلط استفاده کند باز هم جواب میگیرد و در حقیقت علت این که خیلی ها با وجود به کار بردن­قانون جذب­به جواب و ارزوی دلخواه خود نمیرسند بلکه بر عکس به چیز دیگری میرسند که دلخواه آن‌ها نیست .

طرفداران­قانون جذب­و همینطور خانوم بایرن میگوید که آن‌ها دقیقا همان چیزی را که الان به ان رسیده اند به­قانون جذب­دیکته کرده اند .
همین که فرد گوشه چشمی به چیزی غیر آرزو داشته باشد و در خلوت با ان غیر آرزو دلخوش باشد همین گوشه چشم داشتن برای کائنات که قرار است ما را به اهداف و ارزوهایمان برساند یک علامت قوی است که میگوید مقصد و مقصود واقعی ما چیزی جز ان چیزی است که بر زبان می اوریم و در حقیقت همان چیزی است که به ان گوشه چشم داریم و در خلوت از ان یاد میکنیم .


5- قدرت و­قانون جذب

شما می‌توانید زندگی‌تان را تغییر دهید، زیرا توانایی نامحدودی دارید تا درباره‌ی آنچه دوست دارید فکر کنید و سخن بگویید، و بنابراین توانایی نامحدودی دارید تا تمام چیزهای خوب را به زندگی‌تان بیاورید! درهرحال قدرت شما بسیار بیشتر از افکار و گفتار مثبت درباره‌ی آن چیزهایی است که دوست دارید، زیرا­قانون جذب­به افکار و احساسات شما واکنش نشان می‌دهد. باید عشق را احساس کنید تا بتوانید قدرتش را در اختیار بگیرید!


6-قانون جذب­:احساسات شما محرک هستند

افکار و گفتار بدون احساسات هیچ قدرت و تأثیری در زندگی‌تان ندارند. در روز افکار بسیاری از ذهنتان می‌گذرد که بار چندانی ندارند و به‌حساب نمی‌آیند زیرا بسیاری از افکار احساسی قوی را در درونتان برنمی‌انگیزند. آنچه احساس می‌کنید است که اهمیت دارد.

­
امتیاز : 2


طبقه بندی: موفقیت مالی،
,

تاريخ : 22 شهريور 1396 | 13:51 | نویسنده : مدیر | بازدید : 3477

چگونه­احساسات­خود را کنترل کنیم؟

احساسات­یکی از مهم‌ترین اجزای درونی انسان‌ها هستند. برخی از­احساسات­از نوع واکنش‌هایی ابتدایی هستند که ارتباطی با تفکر ندارند و بقیه انعکاسی از تجزیه‌وتحلیل فکر در ارتباط با موقعیت هستند، به این معنی که­احساسات­مجموعه عواطف و تمایلات انسان‌ها و نشانگر این هستند که فرد خوشحال است یا ناراحت، چیزی را می‌خواهد یا نمی‌خواهد، نرم است یا خشک و... .

1-­احساسات­: نگرشتان را تغییر دهید

­

کنترل احساسات

­

در عمق تمام­احساسات­همه، باورهایی وجود دارد که موجب بروز­احساسات­منفی می‌شود. مثلاً وقتی باور دارید چیزی را ازدست‌داده‌اید، غمگین می‌شوید یا وقتی هدفی برایتان مهم است و به آن نمی‌رسید، عصبانی می‌شوید و وقتی چیزی را خوب می‌دانید و به آن دست می‌یابید، شاد می‌شوید. با تغییر دادن افکارتان ممکن است نتوانید شرایط ناراحت‌کننده را تغییر دهید، اما می‌توانید از اثرگذاری باورها روی احساساتتان بکاهید و خیلی زود به هر دلیلی احساسی ناراحت‌کننده بروز ندهید.


2-­احساسات­: از بروز­احساسات­ناخواسته اجتناب کنید

تنفس، توجه شما را دوباره به موضوع اصلی برمی‌گرداند و شما را از آنچه که موجب ناراحتیتان شده بود، دور می کند.

تنفس عمیق می تواند به شما کمک کند، ناراحتی و عصبانیتی که به خاطر حرف طرف مقابلتان در شما ایجاد شده بود را از بین ببرید.

اگر حرفی که طرفتان زد، واقعاً شما را اذیت کرده است، سعی کنید تمرکزتان را از روی آن روی تنفستان منتقل کنید و داخل و خارج شدن آن را کنترل کنید.

این نوعی تمرین مدیتیشن است و مطمئن باشید که کمک زیادی به کنترل احساساتتان می کند. بعلاوه تنفس عمیق راه های دیگری هم برای تغییر تمرکزتان وجود دارد.

مثلاً می توانید روی چیزهای خوب، زمانهایی که احساس خیلی خوبی داشته اید فکر کنید

­

از اوضاعی که موجب تحریک­احساسات­ناخواسته در شما می‌شود، پرهیز کنید. مثلاً ممکن است وقتی عجله دارید، زود عصبانی شوید و با اطرافیانتان بدرفتاری کنید، پس بهتر است کارهایتان را به دقیقه آخر موکول نکنید.

همیشه به کارها بموقع رسیدگی کنید و حتی زمان بیشتری به آن اختصاص دهید یا اگر دیدن کسی مثلاً همسایه‌ای شما را عصبانی می‌کند، سعی کنید راهی بیابید که با آن فرد برخوردی نداشته باشید.


3-احساسات­: واکنش خود را بررسی‌ کنید

هر وقت واکنش عاطفی نامطلوبی داشتید این پنج یافته را بنویسید:


آ) مقدمات و موقعیت
ب)­احساسات، مثل ترس و عصابانیت
پ) فکر
ت) رفتار
ث) نتایج یعنی واکنش دیگران و آنچه نصیب خودتان می شود.
­

کنترل احساسات

­

این اطلاعات فواید متعددی دارد: «آ» و «ب» در مرحله بعد به درد می‌خورند. «پ» برای شناختن افکار زمینه‌ساز،­احساسات­ضروری است. «ت» و «ث» تقویت‌کننده‌ها را کشف می‌کنند. این یادداشت‌هارا یک هفته نگه دارید و بعد به این سوال‌ها جواب بدهید: می‌توانم در چنین موقعیتی قرار نگیرم؟ آیا پایه این­احساسات­سوء‌تفاهم است؟ آیا منافعی هم دارد؟


4-­احساسات­: با واقعیت مواجه شوید

یادتان باشد، بین آنچه در خیال انجام داده‌اید و آنچه در واقعیت می‌توانید انجام بدهید فاصله‌ای هست. اما قطعا بعد از حساسیت‌زدایی، کمتر می‌ترسید. یادتان باشد که ترس در بسیاری از موقعیت‌ها طبیعی است و نمی‌شود آن را به کلی‌از بین برد. هدف قابل تحمل کردن ترس و رهایی از چنگال ترس‌های بی‌دلیل است.


5-­احساسات­: توجه‌تان را به چیزی دیگر معطوف کنید

ممکن است همیشه خود را از دیگران کم‌اهمیت‌تر بدانید. مثلاً وقتی در سالن ورزشی هستید، احساس کنید که افراد دیگر از تناسب اندام خوبی برخوردارند و از اضافه وزن خود خجالت بکشید و دچار حسادت شوید و تصور کنید هرگز نمی‌توانید مانند آن‌ها باشید. به جای توجه دائم به دیگران، به توانایی‌های خود و راه‌حل‌های مناسب برای برطرف کردن معضلات زندگی‌تان بیندیشید. با این رفتار، بهتر می‌توانید به خودتان کمک کرده و دچار حسادت‌های بی‌فایده نشوید. حتی بهتر از همه می‌توانید روی تلاش‌ها و عملکردهای خود متمرکز شده و پیگیر کارهایتان باشید تا سرانجام به برخی از آرزوهایتان جامه عمل بپوشانید.


نکات

·­یادبگیرید که از انحرافات شناختی که باعث می شود همه چیز بدتر از آن چیزی که هست به نظر برسد دوری کنید. اکثر ما این را شنیده ایم که می گویند نیمه پر لیوان را ببینید. اما وقتی قدرت درکتان منحرف می شود، فقط نیمه خالی لیوان را می بینی.

خیلی مهم است که بتوانید کنترل­احساسات­خود را به دست گیرید اما سرکوب کردن آن‌ها یا نادیده گرفتنشان کاملاً متفاوت از این قضیه است. سرکوب کردن احساساتتان ممکن است باعث بروز اختلالات جسمی و احساسی در شما شود.

·­مشکلات احساسی آنقدر پیچیده هستند که نیاز به کمک تخصصی یک روانشناس، مشاور، یا مددکار دارد

امتیاز : 3


طبقه بندی: عشق در روابط،
,

تاريخ : 22 شهريور 1396 | 13:45 | نویسنده : مدیر | بازدید : 2559

چگونه به­آرامش درونی­برسیم؟

­

بعضی‌ها اعتقاد دارند که درون هر کسی مکان آرامی هست ( من این محل را "مرکز" می‌نامم). از مرکز می‌شود همه چیز را شفاف دید، تمرکز کرد و آرام بود. هسته این روش جدا دیدن مرکز از بقیه قسمت‌های درون بدن است. وقتی در مرکز هستید آسیب‌پذیر نیستید. رفتار غلط خود را می‌بینید اما هیچ واکنش عاطفی نشان نمی‌دهید، همانطور که آشوب فکر، دردهای جسم و عواطف منفی را می‌بینید اما آرام می‌مانید.

1-­آرامش درونی­: تحمل خود را افزایش دهید

اگر قبول کنید که هر رویدادی علتی دارد می‌توانید علت واقعی را ببینید و ذهنتان به واکنش‌های به واکنش‌های احساسی مشغول نشود، همچنین آرام می‌مانید چون نتیجه را قانونمند می‌دانید.

2-آرامش درونی­: باور اینکه دیگران دوستمان دارند

با درک اینکه اتفاقات منفی دوران کودکی باعث می‌شود احساس کنیم کسی دوستمان ندارد و اعتماد‌به‌نفسمان پایین بیاید، سعی کردم حقیقت را درمورد خودم کشف کنم. این چیزی نبود که باور داشتم درست است!

­

رازهای-دستیابی-به-آرامش-درون


باور اینکه دیگران دوستمان دارند از شناختن خودمان سرچشمه می‌گیرد، از قضاوت نکردن خودمان یا دیگران بخاطر اشتباهاتی که مرتکب می‌شویم و از تفکرات هر روز که باعث می‌شود عشقی بدون‌شرط برای چیزی بزرگتر از خودمان احساس کنیم.

3-آرامش درونی­: وارد کردن تمرین پذیرش به زندگی روزانه

شاید رمز احساس­آرامش درونی­واقعی این است که بتوانید آنچه که هست را بپذیرید. پذیرش یعنی صدای نفستان را شنیده و آن را رد کنید. اینکه بدانید تنها کسی که می‌توانید تغییر دهید خودتان هستید کمکتان می‌کند اینکار را انجام دهید.
­

­

به محض اینکه به این فکر کنید که چیزی سر جایش نیست، یا چیزی آنطور که باید باشد نیست، یا درمورد یک موقعیت خاص یا یک فرد منتقدانه رفتار می‌کنیم، می‌فهمیم که نتوانسته‌ایم آنچه که هست را همانطور بپذیریم و خواسته‌ایم روی چیزی که بیرون از ما است کنترل داشته باشیم.


4-آرامش درونی­: مدیتیشن

مدیتیشن چیست؟­به زبان ساده نوعی از تخیل و یا تفکر است که­آرامش درونی­به وجود می‌آورد و نیز نوعی از حساسیت‌زدایی محسوب می‌شود. غیر از آرامش، موجب تقویت خودآگاهی هم می‌شود. مدیتیشن دنیای گیج‌کننده و پیچیده بیرون را محو می‌کند ولی هیچ فشاری به ذهن نمی‌آورد. اگر ذهن تحت فشار نیاز‌ها و مشکلات نباشد خودبه‌خود شفاف و خلاق می‌شود و درنتیجه راه برای رشد باز می‌شود. اگر ذهن بتواند هر جا که می‌خواهد متمرکز شود، به موضوعات مهم و عمیق دست پیدا می‌کند. در هنگام مدیتیشن فرد فقط روی یک مطلب تمرکز می‌کند و از احساسات و افکار سرکوب‌شده دور می‌شود. در چنین موقعیتی افکار و احساسات ناخودآگاه فرصت ظهور یافته و منجر به افزایش بصیرت می‌شود.
مدیتیشن مسئله را حل نمی‌کند، بلکه آن را می‌پذیرد.

­

آرامش-درون

­


5-آرامش درونی: مراحل رسیدن به آرامش درونی

مرحله اول: در خود مدیتیشن مطالعه کنید. تنها ارزش مدیتیشن آرام‌بخش بودن آن است. انتظار نداشته معجزه و شفا از آن نداشته باشید، اگر با انجام مدیتیشن بصیرتتان افزایش یافت، لطف خداست.

مرحله دوم: مکان و زمانی‌برای مدیتیشن هر روزه پیدا کنید.روزی نیم ساعت را برای مدیتیشن در مکانی آرام خالی‌بگذارید.

مرحله سوم: راحت باشید. در راحت‌ترین وضعیت ممکن قرار بگیرید، دراز نکشید. سر باید امکان حرکت داشته باشد. رایج‌ترین وضعیت، چهار زانو نشستن است.

مرحله پنجم: برای آزاد کردن ذهن، روی یک چیز ثابت تمرکز کنید. هدف آزاد کردن فکر است. پس محیط و تمایلات فرد نباید در این کار دخالتی داشته باشد. راه کاهش فشار بر ذهن، تمرکز بر یک چیز است.

مرحله پنجم: فکرتان را رها کنید و ببینید چه می‌شود. به تمرکز ادامه دهید. به خودتان فشار نیاورید. هیچ چیز را کنترل نکنید. افکار، برنامه‌ها، خاطرات و خیال‌های متعددی وارد ذهن می‌شوند. هر بار دوباره تمرکز کنید ولی‌فشار نیاورید و دنبال پیشرفت فوری‌نباشید. هر کس در مدیتیشن سختگیری کند، کندتر جلو می‌رود.

مرحله ششم: به دنیای واقعی برگردید

مرحله هفتم: شرح رخداد را بنویسید.

 • حادثه ای که آن فکری که احساس مورد نظر را ایجاد کرده تایید می کند را روی کاغذ بیاوریدبعنوان مثال، ممکن است حرفی از دهانتان خارج شده باشد که او را عصبانی­ کرده باشد و جمع و جور کردن آن دیگر ممکن نباشد.
 • حادثه ای که مخالف آن فکر است را نیز بنویسید.­اگر فکر کنید می فهمید که ازآنجاکه­ هیچ کس نمی تواند به خوبی با این رئیس راه بیاید، به همین خاطر نمی تواند کسی را اخراج کند چون تعداد کارمندان همین حالا هم کم هستند.

  مشکلات رایج: بعضی‌ها از مدیتیشن خوششان نمی‌آید، بهتر است آن را کنار بگذارند. بزرگترین خطر، باور کردن وعده‌های دروغین است. یک مشکل دیگر نیاز به تداوماست.
  تاثیر، فواید و خطرها:­ترکیب مدیتیشن و تلقین، نتایجی همچون ریلکسیشن، خودداری، اعتماد‌به‌نفس و حساسیت‌زدایی در مقابل ترس و آگاهی را به دنبال دارد.

نکات

زندگی آرام و­آرامش درونی­با رعایت این نکات

­

راز­آرامش درونی­در رفتار آزادانه است، رفتاری که بر آمده از خود واقعی ات باشد، نه افکار دیگران.
­راز­آرامش درونی­در این است که در تمام مراحل زندگی از حق پیروی کن
راز­آرامش درونی­در غبطه نخوردن به مال دیگران است، این را بدان که آنچه حق توست، هر طور شد خود را به تو خواهد رساند.
راز­آرامش درونی­در گله مند نبودن است، آنچه دنیا به تو می بخشد، در مقابل چیزی است که پیش تر، تو به او بخشیده ای.
راز­آرامش درونی­در این است که اشتباهات خود را بپذیری و بدانی که فقط خود تو می توانی آنها را به موفقیت تبدیل کنی.
راز­آرامش درونی­در این است که بر دشمن درونت غلبه کنی، نه اینکه او را سرکوب کنی.

­

امتیاز : 3


طبقه بندی: عشق در روابط،
,

تاريخ : 20 شهريور 1396 | 18:11 | نویسنده : مدیر | بازدید : 6554

مهارت های ارتباطی و­فن بیان­در بازاریابی:

­

کسانی که به دنبال کسب موفقیت در بازاریابی هستند باید مهارت های­فن بیان­خویش­را تقویت کنند. به کمک مطالعه و تجربه می توانید به طور حرفه ای مهارت های­فن بیان­در بازاریابی را کسب کنید و ­یا آن ها را بهبود ببخشید..


1-اهمیت­فن بیان­در بازاریابی

توانایی­فن بیان­و صحبت کردن با مخاطبان برای موفقیت بسیار ضروری است و البته خوب صحبت کردن می‌تواند احترام و توجه دیگران را به دنبال خود داشته باشد. با توجه به این توصیفات به این نتیجه می‌رسیم که ارزشمندترین دارایی انسان ذهنش می‌باشد. یکی از گرانبهاترین مهارت‌ها، توانایی در خوب فکر کردن و بیان واضح پیام است؛ این مهارت بیش از هر مهارت دیگری به پیشرفت هر فرد کمک زیادی می‌کند.

البته باید به این مورد توجه کنید که برای خوب صحبت کردن و­فن بیان­باید اعتماد بنفس خود را افزایش دهید. قطعا خوب صحبت کردن و­فن بیان­در جمع در تمام مراحل زندگی به شما کمک خواهد کرد اما تنها اعتماد بنفس کافی نیست و دلایل مهمتری برای یادگیری­فن بیان­وخوب صحبت کردن با مخاطبان وجود دارد. هر چه بهتر و ترغیب کننده‌تر صحبت کنید خودتان را بیشتر از هر وقتی دوست خواهید داشت زمانی که یاد می‌گیرید به نحوی تاثیر گذارتر از قبل صحبت کنید، تصور ذهنیتان از خودتان بالا می‌رود پس هر چه تصور ذهنیتان مثبت‌تر باشد عملکردتان خیلی بهتر خواهد شد.

اگر بتوانید یک حسّ فوق العاده در مشتریان خود ایجاد کنید، حتی در شرایط بد اقتصادی هم می‌توانید از رقیب های خودتان جلو بزنید.

­عامل مشترک در تمام کسب و کارها در رضایت مندی مشتری، ارتباط مناسب با مشتریان است.

­اگر به هر طریقی با مشتریان خود ارتباط دارید، بدون شک مهارت‌های ارتباطی و­فن بیان­در ارتباط با مشتری می‌تواند تغییری شگرف در کسب و کار شما ایجاد کند.


2- صدای واضح در­فن بیان

بسیاری­از فروشنده ها در موقع صحبت با مشتری بگونه ای حرف می زنند که مشتری متوجه صحبت آنها نمی شود.مشکلات عمده ای که دیده می شود شامل سرعت زیاد صحبت، لهجه داشتن، جویده حویده شدن برخی از حروف و کلمات است.

 • بهترین گزینه برای حل این مشکل ضبط صدا و گوش دادن به صحبت های خودتان و حذف مواردی که مشکل داشته اید.
 • راه حل بعدی تمرین شمعک است، برای اینکار باید وسیله ای به ارتفاع حدود 1.5 تا 2 سانت (مانند هسته خرما) را بین دندانهای جلو بگذارید و بلند بلند متنی را بخوانید، این کار کمک می کند دهان شما بیشتر باز و بسته بشود و به ادای کامل کلمات عادت کنید و به مرو صدای شما صدای واضح و بهتری می شود.

البته این تمرین ها نیازمند تکرار و ممارست برای­فن بیان­قوی است.


­ 3-سرعت کلام در­فن بیان


برخی افراد خیلی آرام صحبت می کنند و برخی خیلی تند.
در فروشندگی نحوه و سرعت صحبت ما بستگی به سرعت صحبت مشتری دارد یعنی اگر مشتری سریع حرف می زند ما هم سریع صحبت می کنیم و اگر کند حرفه می زند ماهم با آرامش و اهسته صحبت می کنیم.

با توجه به سرعت بیاان مشتری بااو صحبت کنید

­


رعایت کردن این نکته می تواند منجر به ایجاد اعتماد بین فروشنده و مشتری شود.

3-برای­فن بیان­قوی ،با اعتماد به‌ نفس صحبت کنید

اِاِ…، سلام به همگی…، اسم من، اِاِ…، امینه.
متأسفانه باید بگویم کسی به ادامه ی این سخنرانی گوش نمی کند. این مثال نشان می دهد که چگونه نداشتن اعتماد به‌ نفس به­فن بیان­همه‌چیز لطمه می‌زند، مخصوصا به صدای‌تان.احساس کنید حرفی که می‌زنید، متعلق به خودتان است. با تمام اعتماد به‌ نفسی که در دنیا وجود دارد، صحبت کنید. فرض کنید می خواهید با کاراته‌بازی، تعدادی بلوک محکم را بشکنید. اندکی تردید باعث می‌شود به جای بلوک ها دست‌های شما بشکنند.


مقالات مرتبط :­مبهوت کردن افراد­|­فن بیان­|­فن بیان قوی­|­با اعتماد به نفس بالا صحبت کردن­|­صحبت کردن صحیح­|­میقاعد کردن افراد


4-در­فن بیان­مراقب زیر و بَم صدای‌تان باشید

 کند ارتباطات بهتری برقرار کنید. می توانید بهترین اوج صدای‌تان را با گفتن «آ-ها» پیدا کنید (همان عبارتی که به جای «بله» در جواب یک دوست می گویید). شوارتز اعتقاد دارد که اوج صدای تان در هنگام صحبت کردن باید با «آ» همخوانی داشته باشد.


5- در مورد یادگیری درباره­فن بیان­و سخنرانی دونکته ­مهم وجود دارد:

با تصحیح اشتباهاتی که ایجاد می کنید، شروع کنید. برای من، اصلاح فقط دو مورد از این اشتباهات، باعث بهبود 80٪ مهارت های مکالمه و­فن بیان­من شد. اما زمانی که چند بار تمرینات را انجام می دهید و تمرکز خود را روی رفع این اشتباه ها می گذارید، بهبود را خواهید دید.6-سرتان را بالا بگیرید تا­فن بیان­شما قوی شود

تمرین کنید وقتی با مشتریان حرف می زنید ارتباط چشمی تان را حفظ کنید. نگاه به این طرف و آن طرف نشان دهنده این است که یا اعتماد به نفس بالایی در­فن بیان­ندارید یا اینکه دارید دروغ می گویید!


مهارت های غیر کلامی

در کنار مهارت های کلامی و­فن بیان­, مهارت های غیر کلامی مانند زبان بدن می تواند به بازاریابی کمک کند.

­

طرز ایستادن صحیح


تماس چشمی و زبان بدن می تواند پیام های مهم را به مخاطبین به طور موثرتری منتقل کند. گوش دادن به حرف های مشتری به اندازه مهارت­فن بیان­اهمیت دارد
حواس‌تان به وضع نشستن یا ایستادن تان باشد
دِوُر اعتقاد دارد طرز نشستن یا ایستادن هم می تواند سخنرانی شما را تحت‌تأثیر قرار بدهد. صاف ایستادن یا نشستن به شما اجازه می دهد به خوبی نفس بکشید و صدای‌تان قدرت نفوذ بیشتری داشته باشد. کمی تکان دادن سر هم می تواند مفید باشد. اگر چانه تان را بالا ببرید و سرتان را کمی کج کنید، می توانید طنینِ صدای تان را کم کنید و در نتیجه صدای تان شفاف تر به گوش برسد. او می گوید: «اگر شانه های تان به هم نزدیک باشد و به سمت سرتان قوز داشته باشد، بخش بزرگی از قدرت بالقوه ی صدای خود را از دست می دهید.»


­7-برای سخنرانی و­فن بیان­تمرین کنید

برای تقویت قدرت و­فن بیان­باید تمرین کنید. بااینکه دیگران بارها و بارها اهمیت تمرین کردن را برای نتیجه دادن کارها توضیح داده‌اند، ما هم در مورد آن صحبت می‌کنیم. بهترین هنرمندان دوبله می‌توانند هزاران کلمه را بدون ارتکاب اشتباه بیان کنند، اما برای به‌دست آوردن این مهارت، سال‌ها زمان لازم است. تمرین باعث از بین بردن نواقص می‌شود و صداپیشه‌ها از این راه به موفقیت می‌رسند.
خیلی زود روی غلتک می‌افتید و خواندن و گفتارتان به‌هم‌پیوسته و بدون اشتباه می‌شود. به‌این‌ترتیب در وقتتان صرفه‌جویی، در کارتان پیشرفت و از مهارتتان سود کسب می‌کنید و قدرت­فن بیان­ونفوذ کلامتان را بالا می‌برید.

­

امتیاز : 3


طبقه بندی: فنون بیان،
,

تاريخ : 20 شهريور 1396 | 18:10 | نویسنده : مدیر | بازدید : 6017

موفقیت­چیست؟

می بینید،­موفقیت­شخصی در اشکال مختلف ظاهر می شود و مفهومی که شما از­موفقیت­دارید ممکن نیست که شبیه تعریف من از­موفقیت­باشد. اگر می خواهید در زندگی خود موفق باشید، نخستین کاری که باید انجام دهید این است که زمان تصمیم گیری دقیقا همان چیزی باشد که "به معنای­موفقیت­شماست. هرگز فکر نکنید که دیگران چه معنایی ازموفقیت­دارند، بلکه باید بدانید برای شما چه معنایی دارد؟

برای بعضی از مردم،­موفقیت­در این است که، پول زیادی را به دست آوریم. در واقع جامعه به نظر می رسد کل مفهوم­موفقیت­را در درجه اول بر اساس میزان پولی که یک فرد کسب می کند، بنا نهاده است. بسیاری از افرادی که به اصطلاح موفق هستند در زندگی شخصی خود بسیار ناراضی هستند. بنابراین، ما باید ازخود بپرسیم...


انسان دارای ابعاد متفاوتی است که برای رسیدن به­موفقیت­باید تمام فاکتورهای خود را پیشرفت دهد یک فرد صرفا با پرورش یک بعد وجودی خود موفق محسوب نمی شود بلکه باید تمام زوایای وجودیش را پرورش دهد تا به هدف نهایی خود در زندگی برسد.
انسان باید دارای باورهای مثبت باشد و همیشه خود را فردی ببیند که آرزو دارد باشد.افکار منفی فرد را از رسیدن به خواسته ها و اهدافش دور می کند.این افکار از کودکی درون ذهنمان لانه کرده و ما را به سمتی پیش می برد که نمی خواهیم. باورهای ما از کودکی ساخته شده و اگر می خواهیم زندگیمان تغییر کند ابتدا باید باورهایمان را تغییر دهیم.


1-چه چیزی درنظر ما­موفقیت­است؟

­

تعریف شخصیتان از موفقیت را بنویسید
­

داشتن یک تعریف شخصی از­موفقیت­به معنی­موفقیت­شماست، و سپس تنظیم اهداف به ترتیب، تنها راه ایجاد­موفقیت­است.

­

تلاش برای­موفقیت­در راستای پیروی از استاندارد یا تعریف دیگران ممکن است باعث شود شما تحسین دیگران را برانگیزید و درنظر دیگران یک فرد موفق تجلی کیند، اما آیا دراحساس شخصی ­خود تان هم خود را موفق می دانید واحساس رضایت دارید؟


اگر میخواهید به سطحی از­موفقیت­برسید که باعث احساس آرامش شما شود، من شما را تشویق می کنم که در حال حاضر به یک تعریف شخصی از­موفقیت­خود بنویسید.
فکر می کنید که چه چیزی از لحاظ مالی و احساسی­موفقیت­آمیز است؟. چه نوع روابطی روابط مناسبی برا ی شما است؟ هنگامی که برخی از­موفقیت­ها را در این زمینه ها به دست آورید، زمان، پول و انرژی خود را چگونه صرف خواهید کرد؟­


مقالات مرتبط:­موفقیت شخصی­|­هفت قانون معنوی موفقیت­|­ده راز موفقیت افراد ثروتمند­|­موفقیت ورزشی­|­کارافرینان موفق­|­موارد موفقیت بیشترخانواده شاد و موفق2-درک ­و مفهوم معنی­موفقیت­برای شما روشن است

­

درک ومعنی موفقیت برای شما روشن می شود
­

اگر مفهوم­موفقیت شخصی­برای شما روشن ­است، امروز اولین قدم را بردارید. تعریف شخصی خود از­موفقیت­را درک کنید و آن را بنویسید. من قول می دهم که شما فورا موفق خواهید شد .موفقیت یک مفهوم چند منظوره و شخصی است. با تعریف آنچه که این مفهوم را به شما نشان می دهد شخصا و با اتخاذ زمان برای نوشتن آن، شما به طور خودکار حرکت خود را در جهت­موفقیت­شروع کرده اید...


3-موفقیت­واقعی چیست؟

­


کوشیدن، جستن، یافتن و هرگز تسلیم نشدن راز­موفقیت­واقعی است؛ که اگر به آن دست یابیم با تمام وجود احساس رضایت خواهیم کرد.

­

امتیاز : 3


طبقه بندی: موفقیت مالی،
,

تاريخ : 20 شهريور 1396 | 5:46 | نویسنده : مدیر | بازدید : 2523


نحوه آداب­معاشرت­با اطرافیان

­در دیدگاه اسلامى، جامعه و­معاشرت­روابط انسانى آن، رنگ الهى و عبادى به خود مى ‏گیرد و همه جنبه ‏هاى گوناگون رفتار آدمى در جهت نیل به هدف نهایى که انسان کامل شدن است، معنا و مفهوم مى ‏یابد.­آداب معاشرت­از نظر اسلام را مى ‏توان در دو مرحله‏ى «اندیشه» و «عمل» خلاصه کرد. مرحله اندیشه به این معناست که مسلمانان باید صفحه اندیشه و نیت خود را نه تنها نسبت به برادران دینى خود، بلکه نسبت به تمام انسانها و بلکه سایر موجودات نیکو و زیبا گردانند و اندیشه خیرخواهى، دوستى و سعادت آن‏ها را در سر بپرورانند و از نقشه کشى و توطئه چینى بر ضرر آنان بپرهیزند. امام على(ع) در این مورد مى ‏فرماید: خداى سبحان دوست دارد که نیت انسان درباره همنوعانش نیکو و زیبا باشد. (شرح غرر الحکم، ج 2، ص 667)


اداب­معاشرت­بالا: چگونه ارتباط برقرار کنیم

 1. .­­ ­هیچ‌وقت بیش از 5 ثانیه مستقیما در چشم کسی نگاه نکنید و نگاه‌تان را به فرد دیگری بیندازید. تمرین این کار باعث می‌شود که به عادت تبدیل شود.
 2. ­هر فکری به ذهن‌تان خطور می‌کند را به زبان نیاورید، مراقب افکارتان باشید. با فکر حرف زدن به این معنا نیست که هر چیزی که در ذهن‌تان می‌گذرد را با بقیه در میان بگذارید، ­بعضی از افکار مناسب نیستند و می‌توانند به روابط شما با دیگران صدمات جبران‌ناپذیری وارد کنند.
 3. ­ ­ هیچ‌وقت در مورد رابطه‌ی یک فرد با دیگران، اظهارِ نظر نکنید یا آن را محکوم نسازید، برای بیشتر افراد، این یک خط قرمز مهم است و اگر این مورد را رعایت نکنید، دیگران ­فکر می‌کنند که شما به بدگویی و غیبت کردن عادت دارید که موجب دوری سایرین از شما می‌شود.
 4. ­ ­ هرگز غیبت نکنید، زیرا عملی منفی و ناشایست است و روابط بین افراد را بهم می‌زند.
 5. ­ ­ دانستن اطلاعاتی مانند تاریخ تولد، عادات، علایق، مدرسه‌ی دوران کودکی، جایی که در آن بزرگ شده‌اند، وضعیت تأهل، محل زندگی،‌ رویاها یا اهدافِ کسانی که با آنها در ارتباط هستید، بسیار مهم است.
 6. ­­­­برای احوال‌پرسی، تبریک تولد یا سایر وقایع زندگی دوستان و آشنایان‌تان با آنها تماس بگیرید.

­

چگونه ارتباط برقرار کنیم

مقصود من آن نیست کـه مـردم بـاید هـمـانـنـد ربـات آداب­معاشرت­را یک به یک و مـو بـه مـو، بـرده وار رعایت و اجـرا کنند بلکه رعایت برخی آداب پسندیده بشما کمک خواهد کرد تا شان و منزلت اجتماعیتان ارتقا یابد. مـن نـکاتـی را گرداوری کرده ام که می تواند شما را از یک فرد عامی به یک انسان متشخص و جنتلمن تبدیل کند. با رعایت این نکات ساده به شما اطمینان میدهم که دیگران شما را در زمره افراد با اصل و نسب و فرهیخته قرار خواهند داد.شخصی که دیگران آرزوی­معاشرت­و شراکت با وی را دارند. و لازم به ذکر نیست کـه هـمـواره خـانـم ها از ملاقات با یک مرد متشخص خوشنود خواهند شد.

1.اداب­معاشرت­: همیشه مودب باشید


اگـر هـم از کـسی خوشتان نمی آید نیازی نیست که شان و منزلت خودتان را تا سطح اجـتمـاعی آن فرد تنزل دهید. مودب و با نزاکت بـاشید تـا بـرتـری خـود را نـسـبـت بـه آن شخص ثابت کنید.2-اداب­معاشرت: هیچگاه دشنام ندهید­


دشنام و ناسزاگویی مطلقا ممنوع می باشد. چون نشان دهنده آن است که شما قادر نیستید برای بـیـان عقاید خودتان از واژه ها ولغات مناسبتری بهره بگیریـد. از آن گذشته لاابالیگری همیشه دور از نزاکت و ادب می باشد.3-اداب­معاشرت: با صدای بلند صحبت نکنید­

با صدای بلند صحبت نکنید

هنگامی که با صدای بلند صحبت میکنید، بـاعث بالا بردن سطح استرس میان اطرافیان خود میگردید. بـلند صحبت کردن بیانگر آن است که شما قادر به بحث منطقی با دیگران نـیـستید و عجز شما را در استدلال معقولانه نشان می دهد و آنکه می خـواهـیـد حرف خودتان را با توسل به زور وخشونت به کرسی بنشانید . هـمـچـنـیـن بلند صحبت کردن سبب جلب توجه اطرافیان میگردد البته توجه منفی.


مقالات مرتبط:­چگونه با اعتماد به نفس بالا صحبت کنیم|راز متقاعد کردن افراد|چگونه فن بیان قوی داشته باشیم|فن بیان­|مبهوت کردن افراد


4.اداب­معاشرت:خودتان را با ظاهری تمیز و آراسته متمایز کنید


ظاهر عالی داشتن، نیمی از باکلاس بودن است. لباس‌هایی بپوشید و از زیورآلاتی استفاده کنید که خوشایند و مناسب بدن‌تان باشند و هرگز چیزی نپوشید که با آن احساس راحتی ندارید. شما مجبور نیستید گران‌قیمت‌ترین لباس فروشگاه را به تن داشته باشید یا حتی همین لباس‌های گران‌قیمت را در یک حراجی خوب­

خریداری کنید، بلکه بهتر است به دنبال ظاهری منحصربه‌فرد و سنجیده باشید. تمیزی و بهداشت بسیار مهم است. هر روز دوش بگیرید و همیشه در جاهایی که برای اولین بار حضور می‌یابید با احساس و ظاهری تازه و شاداب حاضر شوید.


5.اداب­معاشرت­: لباس غیر رسمی نپوشید

اگر می‌خواهید برای مکانی رسمی یا نسبتا رسمی لباس بپوشید، بهتر است شرایط را به خوبی درک کنید. اگر کمی رسمی‌تر لباس‌ بپوشید، بهتر از این است که لباس‌ غیر رسمی به تن داشته باشید. ضمنا نباید برای حضور در یک محفل رسمی از لباس جین استفاده کنید. در مورد عُرف و رسوم پوشش جایی که قرار است بروید، اطلاعات کسب کنید و در صورت سردرگمی از میزبان یا دوستانی که آنها هم قرار است بیایند پرس‌و‌جو کنید.

لباس غیر رسمی نپوشید

­

6.اداب­معاشرت­: قبل از خروج از خانه، کاملا مرتب و آراسته باشید


شانه‌زدن، بستن دکمه‌ها، بستن بند کفش و… را در مکان عمومی انجام ندهید. یعنی کارهای لازم برای آماده شدن و کاملا آراسته بودن را پیش از خروج از خانه تمام کنید. قبل از اینکه از خانه بیرون بروید، لباس‌تان را مرتب کنید و هیچ کدام از این‌ها را برای بیرون از خانه باقی نگذارید.


7.اداب­معاشرت­: لباس و پوشش‌تان را متناسب انتخاب کنید


پوشش‌تان را هوشمندانه انتخاب کنید و با آن راحت باشید.


8.اداب­معاشرت: در همه حال خوش‌ژست باشید


بخشی از باکلاس بودن، داشتن ژستِ خوب است. کمرتان را صاف نگه دارید، به جای اینکه به پایین نگاه کنید نگاه‌تان به جلو باشد و تا جایی که می‌توانید شانه‌های‌تان را پایین نیندازید. دست‌های‌تان را روی سینه ضربدری نکنید، آنها را طرفین‌تان نگه‌ دارید تا سینه‌تان فراخ باشد. اگر سرتان را بالا بگیرید، هم احساس باکلاس بودن می‌کنید و هم باکلاس به نظر می‌رسید. وقتی هم که می‌نشینید، قوز نکنید.9.اداب­معاشرت: متکی به خودتان باشید


شما باید با ادب و مبادی آداب باشید، اما برای خوشایند دیگران سر تعظیم فرود نیاورید. اگر این نکته را رعایت کنید، بعدها خواهید دید که چه امتیازاتی نصیب‌تان می‌شود. وقت و زمان در دسترس بودن‌تان را محدود کنید و در برخورد با دیگران برای خودتان حد و حدودی­

مشخص کنید تا آنها نیز از حریم شخصی‌تان آگاه شوند. به جای اینکه همیشه درگیر مشغله‌ها و برنامه‌های گوناگون باشید، زمانی را به خودتان اختصاص دهید تا خود واقعی‌تان را بهتر بشناسید؛ این شیوه خیلی باکلاس است! دیگران شما را به‌عنوان فردی خاص خواهند دید و احترام بیشتری برای شما قائل خواهند شد.

10.اداب­معاشرت: جسور باشید


از طرز تفکر کنش‌پذیر – پرخاشگر دست بردارید؛ با این شیوه‌ی تفکر در نهایت سردرگم و دستپاچه خواهید شد. جسارت و بی‌باکی نشان‌دهنده‌ی پختگی، با فکر­

بودن و اعتمادبه‌نفس است. باکلاس بودن نیاز به تعادل فکری دارد و جسارت از اولویت‌های آن به شمار می‌رود.


11.اداب­معاشرت: تظاهر به دانایی نکنید

­

تظاهر به دانستن نکنید

وقتی در گروه یا پیش کسی هستید و صحبت در مورد موضوعی پیش می‌آید که اطلاعی درباره‌اش ندارید، مصلحت این است که بگویید در حال حاضر اطلاعی در این مورد ندارید، یا اگر می‌خواهید خودتان ادامه‌ی بحث را در دست بگیرید، درباره‌ی آن موضوع سؤال کنید و ببینید چه کسی در این مورد اطلاع خاصی دارد. این طر رفتار نه تنها بلوغ و پختگی شما را می‌رساند، بلکه نشان می‌دهد تا چه حد روشنفکر هستید. وقتی چیزی را نمی‌دانید و این عدم آگاهی را تأیید می‌کنید، دیگران احترام بیشتری به شما خواهند گذاشت.


12.اداب­معاشرت: باملاحظه و دلسوز باشید


افرادِ واقعا باکلاس، ذاتا حتی از فکر اینکه اسباب مزاحمت دیگران شوند، آنها را برنجانند، راه دیگران را سد کنند یا به هر طریقی زحمتی برای دیگران ایجاد کنند، اجتناب می‌کنند.­


یک فرد باکلاس وقتی در میان غریبه‌هاست، سرش به کار خودش گرم است و کاری نمی‌کند که دیگران معذب باشند. افرادی که واقعا باکلاس هستند، نسبت به همه مهربان و رئوف­
هستند؛ چه مدیرعامل شرکت‌شان باشد و چه پستچی یا سرایدار. اشخاص باکلاس، اسم دیگران را می‌دانند و وقتی مرتبا دیدارشان می‌کنند آنها را به اسم‌شان خطاب می‌کنند، چه دربان باشد و چه همسر رئیس. این افراد با همه یکسان رفتار می‌کنند، با احترام و نزاکت.


13. آداب­معاشرت­را رعایت کنید


تا جایی که می‌توانید از عبارات مؤدبانه استفاده کنید، مثلا بگویید: «بله مامان»، «خیر آقا» و «متشکرم». با بزرگ‌ترها مؤدبانه رفتار کنید. اگر عطسه‌تان گرفت، دستمال جلوی دهان‌تان بگیرید. در میان جمع، خورده‌های غذا را از لای دندان‌هایتان درنیاورید. انگشت‌تان را در دهان یا بینی‌تان نکنید. سر میز غذا، دست کم آداب اصلی را رعایت کنید. قبل از شروع به خوردن، روی پاهایتان دستمال بگذارید. در میان جمع خودتان را نخارانید، موهایتان را برس نزنید، آرایش نکنید یا با لباس‌تان ور نروید. همه‌ی این کارها را می‌توانید در خلوت‌تان انجام دهید، پس صبر کنید تا جای مناسبی پیدا کنید. با خنده‌های ناگهانی و پر سروصدا، سکوت را نشکنید.

امتیاز : 2


طبقه بندی: فنون بیان،
,

تاريخ : 20 شهريور 1396 | 5:45 | نویسنده : مدیر | بازدید : 1778

نکات مهم در رسیدن به­موفقیت­های­ورزشی


موفقیت­ورزشی­چیست؟مطالعة حاضر با تکیه بر نظریه های سیستم­های پویا، هدف پیشرفت، انگیختگی، تمرین هدفمند، مدل اشتیاق دوگانه، و مدل خودتنظیمی، عوامل مؤثّر در­موفقیت­ورزشی­را مرور کرده­ است. نتایج مطالعة حاضر به­ شیوه­مرور تحلیلی مبتنی بر شواهد گزارش شده ­است که می­تواند در شناسایی عوامل مؤثّر در­موفقیت­ورزشی­و ویژگی­ های ورزشکاران نخبه مفید باشد. همچنین یافته ­های این مطالعه، ­برای ایجاد ابزاری جامع برای سنجش­موفقیت­ورزشی­قابل ­­استفاده خواهد بود.


تمرکز روان شناسی­موفقیت­ورزشی­در ورزش


یک­ویژگی ذهنی است که در آن فرد بر کار خاصی متمرکز شده و تمام ذهن خود را معطوف آن کار و انجام بهینه آن می کند. چنانچه ورزشکاری تمرکز مناسبی نداشته باشد نمی تواند توانایی های خود را به صورت موثر در جهت رسیدن به هدف که همان پیروزی بر حریف می باشد به کار گیرد و نتیجه مناسبی را کسب نمی کند.به نظر شما، یک برنامه تمرینی یا یک مربی خوب و تمرینات سخت باعث­موفقیت­در ورزش می شود؟ یا عوامل دیگری نیز نقش دارند؟­برای­موفقیت­در ورزش کارشناسان و ورزشکاران موفق برای حداکثر استفاده و نتیجه از تمرینات روزانه نکات مهم و ترفندهایی را آشکار کرده اند. این نکات به ظاهر ساده، از مهمترین مسائلی است که همه ما باید به آن ها توجه کنیم.


1-­موفقیت­ورزشی­:صبور باشید


در نهایت، به یاد داشته باشید که حتی اگر این نکات را دنبال کنید، فراز و نشیب ها، شکست و پیروزی، حضورشان اجتناب ناپذیر خواهد بود. فقط صبور باشید و تسلیم نشوید. هر هدفی که دارید، ­به آن چنگ بزنید، در نتیجه شما به آن خواهید رسید.2-موفقیت­ورزشی­:به ساعت نگاه کنید

قبلا" در خصوص بهترین زمان برای ورزش کردن مطلبی نوشته بودیم که توصیه می کنیم آن را مطالعه کنید. اما جیسون تئودوساکیس، فیزیولوژیست ورزش در دانشگاه پزشکی آریزونا پیشنهاد می کند: سعی کنید در زمانی که بیشترین انرژی را دارید، تمرین کنید. اگر سحر خیز هستید، فعالیت های تناسب اندام خود را در اوایل روز زمانبندی کنید، یا اگر با گذر روز، شاد و پر انرژی می شوید، فعالیت های خود را در بعد از ظهر یا عصر برنامه ریزی کنید. او معتقد است که:
تمرین کردن در زمانی که بیشترین انرژی را دارید منجر به بهترین نتایج خواهد


مقاله مرتبط:­موفقیت­|موفقیت شخصی|5 قدم تا داشتن خانواده شاد و موفق|6 مورد برای موفقیت بیشتر|ده راز موفقیت افراد ثروتمند


3-موفقیت­ورزشی­:از یک برنامه­ورزشی­مؤثر پیروی کنید

یک برنامه ورزشی مناسب داشته باشید
­

شورای ورزش آمریکا پیشنهاد 1000 مربی شخصی که دارای گواهینامه از این شورا هستند را در خصوص بهترین روش ها برای رسیدن به آمادگی بدنی را بررسی کرده است. 3 پیشنهاد مهم آن ها:

 • تمرینات قدرتی،
 • تمرینات اینتروال
 • تمرینات هوازی­


تمرینات قدرتی: حتی 20 دقیقه در روز و دو بار در هفته به قدرت کل بدن کمک می کند. تمرینات تناوبی یا اینتروال: سدریک برایانت، مدیر ارشد علمی شورای ورزش آمریکا می گوید: در ابتدایی ترین شکل آن، تمرینات تناوبی باید شامل راه رفتن به مدت دو دقیقه، دویدن به مدت دو دقیقه و تناوب این الگو در طول مدت تمرین باشد. این روش در برنامه تمرینی بسیار کارآمد و سازنده است. افزایش تمرینات هوازی: فعالیت ورزشی به مدت 60 دقیقه یا فعالیت بدنی از شدت کم به شدت متوسط مثل پیاده روی، دویدن، یا رقص نیز ­دیگر پیشنهاد این بررسی بوده است.
­


4-موفقیت­ورزشی­:خط پایین چیست؟
تمام ورزشکاران می توانند­موفقیت­را به دست آورند، زیرا این امر به تلاش برای تحقق پتانسیل شخصی خود می انجامد.

امتیاز : 2


طبقه بندی: فنون بیان،
,


5 دلیل خوب برای کارآفرینان،باید به یاد داشته باشید که آنها­موفق­می شوند


قبل از اینکه شما درآمد زیادی داشته باشید، هزینه های خود را به شدت تحت تأثیر قرار دادید. فقط تغییر نکنید تا­موفق­شوید زیرا اکنون پول می گیرید

در طی دو دهه گذشته، شرکت هایی که من اجرا کرده ام، ده ها هزار­کارآفرین­موفق­را به کارت های اعتباری خود پرداخت کرده اند، وام های دانشجویی خود را کاهش داده اند و در مجموع میلیون ها دلار پول را برای آنها به ارمغان آورده است تا آنها بتوانند آزادانه مالی کسب کنند.

من همچنین درس های ارزشمندی را با مشاوره از افراد سختگیر که بیشتر از آنچه که دارند، آموخته ام. ارزشمندترین درس از همه: همیشه آخرین قطره ای از یک دلار را بسوزانید - مهم نیست که چه تعداد از شما داشته باشید.

این به نظر بسیار پایه ای است، اما من متوجه شده ام که بسیاری از کارآفرینان­موفق­همکار من از دست رفتن مسیر نهایی­موفقیت­به دست می آیند. بگذار توضیح بدهم…

­

1. فریبندگی حالت ذهن برای کارافرین­موفق

وقتی اولین کسب و کارم را راه اندازی کردم، فقط من بودم. بودجه من خیلی ضعیف بود که دفتر من یک صندوق سرایدار قبلی بود. من بیش از قیمت یک کابینت فایل مورد استفاده قرار گرفتم. من پول کافی برای صرف کردن بیشتر داشتم، اما لازم نبود. من می خواستم روی جریان نقدی کسب و کار جدید تمرکز کنم تا کار افرینی­موفق­باشم، نه مردم را تحت تاثیر قرار دادم.

حالا که کسب و کار را با صدها کارمند اداره میکنم، هنوز هم این طرز فکر را حفظ میکنم. من اطمینان دارم که کارکنان من دارای مبلمان اداری راحت هستند، اما این لوکس نیست. اگر چیزی را عوض کردیم، به جای آنکه از بین برود، این کار را انجام می دهیم - حتی اگر هزینه تعمیر به اندازه جدیدی نرسید.

چرا؟ از آنجا که من می خواهم که همه با من کار کنند، ارزش دلارهایی که خودشان نیستند را در نظر بگیرند؛ زیرا این تنها راه صرفه جویی برای مشتریان است. چرا کارکنان باید پول را برای شرکت صرف کنند، اگر به نظر نمی رسد که این شرکت پول خود را صرفه جویی کند؟

­

2. فریبندگی پادزهر ریاکاری در کارافرینی­موفق­است­

البته، کارکنان من از من ناراحت می شوند اگر من در صندلی های راحت اما قدیمی نشسته در حالی که من در یک دفتر طلایی برگزار شد. من یک اداره گوشه ای دارم - از یک کوچه عبور می کنم و یک سقف دیگر از طرف دیگر.

دفتر من برای راحتی من و راحتی کسانی که با آنها ملاقات می کنند راه اندازی شده است. من به بازدیدکنندگان با محیط اطراف توجه ندارم. اگر من می خواستم با­موفقیت­خود را تحت تأثیر قرار دهم، من با نتایج سازمان خود را تحت تاثیر قرار می دهم.

امروزه، با "شکاف دستمزد" و "جنگ طبقاتی" شرایط داغ در رسانه ها، من برای پرداخت پول، عذرخواهی نمی کنم. با این حال، نشان دادن ثروت خود را در کار شما را به فرد بهتر نیست، و قطعا برای کارمندان بهتر نمی کند.

من یک خانه خوب و یک ماشین خوب دارم و مطمئن هستم که خانواده ام چیزهای خوبی است. با این حال، در کار، من کار می کنم. من می خواهم کارکنان من همین کار را انجام دهند. روز من از ساعت 5 صبح شروع می شود و من به طور معمول آخرین فردی هستم که شب را ترک می کند.

­

3. بی نظمی شما را تیز نگه می دارد در کارافرینی­موفق

هیچ کس نمی خواهد برای هر چیزی هزینه کند. من متوجه شدم که کارآفرینان فراتر از انتظارات اولیه خود­موفق­هستند و تمایل دارند که بیشترین سود خود را برای خرید داشته باشند.

"هر چند وقت یک بار پول زیادی خرج می کنید؟" آنها به من گفتند. "گاهی اوقات، شما باید کمی زندگی کنید."

مشکل این است که هزینه گذر از دست دادن همانند کم کاری است. اگر عضلات خود را انعطاف ندهید، آنها آتروفی می کنند. هنگامی که یک صاحب کسب و کار در مورد گرفتن بیشترین انفجار برای جفتک کم می شود، به ندرت بعدا بهتر می شود. دوست من، استیسی جانسون یک وبسایت مالی شخصی به نام Money Talks News را تأسیس کرد و در حالی که او به اندازه کافی­موفق­به زندگی در یک آبراه فلوریدا با یک قایق پارک شده بود، هرگز ماشین جدیدی را در زندگی اش خریداری نکرده است.

چرا؟ جانسون چنین توضیح می دهد: "من فقط هزینه را در نظر نمی گیرم. هزینه فرصت را در نظر می گیرم که مقدار پولی است که می توانست با قرار دادن این پرداخت ها در جایی دیگر انجام شود. سپس من در مورد راه های بیشتری برای صرفه جویی در من بیشتر فکر می کنم و صرف کمتر در هزینه های اصلی زندگی، مانند اتومبیل. "

مهم نیست که چگونه­موفق­شدید، همیشه هزینه فرصت برای تصمیم گیری شما وجود دارد.

­

4. شما هرگز نمی دانید زمانی که­موفقیت­شما تبدیل به مبارزه خواهد شد و­موفق­خواهید شد

یکی دیگر از دوستان، استیو رود، امروز به عنوان گری بیرون آمدن از بدهی شناخته شده است ، که به افراد کمک می کند تا مشکلات شخصی خود را حل کنند. در یک زندگی گذشته Rhode مالکیت یک شرکت املاک و مستغلات بود که بالا رفت و سپس سقوط کرد.

رد گفت: "بسیاری از مردم فراموش کرده اند که رکود اقتصادی کمی قبل از بزرگ شدن وجود دارد." "در سال 1990، پایین در بازار املاک و مستغلات سقوط کرد و من ورشکست شدم. هیچ کس برای آن برنامه نگذاشته است. هیچ کس نمی گوید:" هی، من ممکن است برف بریزم، بنابراین برای آن آماده خواهم شد ". بنابراین من نکردم. "

روده آماده است تا مجددا برود با این وجود احتمال این اتفاق می افتد، زیرا او با هر دلار هوشمند است. هنگامی که عادت های خوب را صرف کنید، بازده نیز آسان تر است.

­

5. بی کفایتی بدون شدت در کارافرینی­موفق

این واقعیت "بدست آوردن شدید" نشان می دهد که چند سال پیش، خشم یک زندگی با صرف زمان زیادی را با صرف زمان زیادی صرف کرد تا هزینه زیادی صرف کند. من اعتقاد دارم که صرف زمان کمتری صرفه جویی در مصرف پول را در مقایسه با اکثر مردم انجام می دهم. از آنجایی که من اولین کار خود را به بازار عرضه کردم ارزش هر دلار را داشتم، واقعا به این فکر نمیکنم. این طبیعت دوم است

­

یکی دیگر از تصور غلط: صرفه جویی به معنای هرگز بزرگ نیست. با این وجود، من چندین میلیون دلاری خریداری کردم، من به سختی مذاکره کردم و از کارهایی که از لحاظ اقتصادی عاطفی بود، دور رفتم.

خط پایین: اگر شما فقط از یک کارآفرین برای یک کارافرین­موفق­­شروع می کنید، راه های پر رونق خود را همانطور که­موفق­می شوید، دور نیندازید.

­

امتیاز : 3


طبقه بندی: کسب وکار موفق،
,

تاريخ : 17 شهريور 1396 | 17:04 | نویسنده : مدیر | بازدید : 905

4 روش برای پیش بینی نتیجه سرمایه گذاری شما

من در هفته گذشته با یک شرکت مشاوره ای مشغول به کار بودم. من می توانم رد یک مایل دور را ببینم. سخنرانی ما با اهمیت بود، گزاره ارزش برای مخاطبان مورد نظرش ضعیف بود و سرمایه گذار چیزی را که ما برای یک دقیقه به فروش می رسانید خرید نکرد. سرمایه گذاران در نهایت ما را خفه کرد، مربیگری کرد، "ما می خواهیم که شما را به عقب بر گردیم پس از اینکه مشتری خود را تحت کمربند خود درآورید".
1. چه کسی در جلسه سرمایه گذاری نشان می دهد؟
https://keramatzade.com/4-ways-to-predict-the-outcome-of-your-investment
دقیقا بپرسید چه کسی در جلسه شما نشسته است
درمورد کسانی که با آنها ملاقات دارید (از جمله معاملاتی که در گذشته انجام شده و شباهت بین این معاملات و مفهوم خود)
ارائه روشنی از چگونگی سرمایه گذاری در شرکت خود می تواند پیروزی بعدی آنها باشد.
اقدام شما : اگر متصدی جلسه دوم را در انتهای ارائه و بحث خود ارائه ندهید، از یکی بخواهید. اگر آنها حتی پس از یک درخواست درخواست خود را ارائه دهند، وقت آن رسیده است که آنها را در تاریخ دوم قرار ندهند.

 1. چگونه در سرمایه گذاری به سرعت از عرشه خود دور می شویم؟

من با بنیانگذاران متعددی کار کرده ام که نمی خواهند ارائه کنسروی کنند. بیش از حد بسیاری از بنیانگذاران به من گفته اند زمان و زمان دوباره: "من بسیار طبیعی تر زمانی که من آن را بال، آن است که من پاسخ می دهند" نه، شما نیستند. "شما ممکن است فکر می کنم که شما معتبر صدا هنگامی که صحبت کردن از کاف اما اغلب نه، بنیانگذاران به عنوان بدبو و غیر حرفه ای می آیند زمانی که ارائه خود را به طور کامل از قبل از قبل فکر نمی شود.

تیم های سرمایه گذاری کل کسب و کار خود را در سراسر معاملات مبادله درست مانند شما، بنابراین شما باید آنها را احترام به ارائه آماده ارائه دهد. این تضمین می کند که شما اقلام مورد نیاز خود را برای ارزیابی کسب و کار خود به طور مناسب پوشش خواهید داد و شما نمی توانید به صورت غیر خطی برای شما یا سرمایه گذار بیفزایید.

اما، باید اعتراف کنم که وقتی سرمایه گذاران من را ترک می کنند، دوست دارم . اگر شما آن را از طریق ارائه کلی خود بدون دستکاری حداقل یک بار یا دو بار، این نشانه ای است که سرمایه گذار در هیچ یک از اقلام خاص در ارائه خود را چسبیده است. اگر شما خود را از عرشه خود بیرون کشیده و نیاز دارید تا دوباره و دوباره تمرکز کنید، این واقعا یک نشانه قوی است که آنها علاقه مند هستند.

به سرمایه گذار اجازه دهید هر وقت که در طول ساعت خود با آنها مواجه می شود، شما را با آنها درمیان بگذارد، اما مطمئن شوید که اسلایدهای کلیدی در عرشه خود را می بینید که می تواند به شما در برقراری ارتباط با شرکای خود پس از جلسه اجازه دهد.

عمل شما: به طور کامل آماده شوید و سپس آماده باشید تا هدایت شود.

 1. چه کسی مراحل بعدی سرمایه گذاری را پیشنهاد می دهد؟

من همیشه اعتقاد داشتم که جمع آوری کمک های مالی بسیار شبیه به دوستیابی است. درست همانطور که می توانید بگویید که شما با کلید های خود در آستانه جلو در انتظار بوسه ای هستید که در راه خود به یک تاریخ دوم قرار دارید، از سرمایه گذار خود شبیه کلامی و غیر کلامی خواهید بود.

زبان بدن خود را در طول ارائه خود تماشا کنید. آیا آنها تکیه داده و یا در حال پریدن در عرشه چاپ شده خود هستند، توجه کمتری را به خود جلب کرده اند؟ آیا آنها به طور فعال در مکالمه و یا چک کردن تلفن های خود را؟ اگر سرمایه گذار شما بی حوصله باشد، دشوار است که آنها را عقب بیاورید، اما اگر علاقه مند باشند، به شما سیگنال های واضح را می دهند.
https://keramatzade.com/4-ways-to-predict-the-outcome-of-your-investment
پایان دادن به جلسه به درستی کلید در این محیط است. اول، سرمایه گذاران بالقوه خود را بخوانید. اگر آنها علاقه مند نباشند، اگر پیشینه ای برای بحث و گفتگو در حال انجام وجود داشته باشد، از آنها بخواهید جلو بروید. اگر آنها به شما بگویند دوست دارند شما را پس از تکمیل نقاط قوت معنی داری ببینند، لبخند بزنید، از آنها بخاطر مشاوره تشکر کنید، از آنها بپرسید که آیا آنها مایل به پیشنهاد سرمایه گذاران دیگری هستند که شما نیز باید آنها را مطرح کنید و سپس آنها را به ایمیل روزانه سرمایه گذار خود اضافه کنید فهرست آنها مودبانه شما را می چیند.

اما اگر آنها گام های بعدی را پیشنهاد کنند، شما در راه سرمایه گذاری هستید.

اقدام شما: تاریخ دیگری را ایجاد کنید یا یک خروجی بی نظیر ایجاد کنید.

سرمایه گذاری

 1. چگونه سرمایه گذار شما را به شبکه خود برای سرمایه گذاری معرفی می کند؟

همانند بسیاری از تاریخ های اول، بنیانگذاران می توانند بی دلیل باشند و یا نمی توانند یا مایل به خواندن نشانه های مورد علاقه از VC نیستند. اگر هنوز کاملا به اطلاع شما نرسیده اید که چطور می توانید جلسه را در زمانی که جلسه را به پایان رسانده اید (حدس من این است که شما هنوز هم تک هستی)، پس یک سوال می تواند در کنار هم قرار دادن معامله برای شما باشد.

از آنها بخواهید تا شما را به شبکه خود معرفی کنند.

اطمینان حاصل کنید که شما می دانید که سرمایه گذاران که در معاملات قبلی با آنها سرمایه گذاری کرده اند و از دو یا سه سرمایه گذار خاص درخواست می کنند. مهم است که یک نام شریک را بخواهید، پس مطمئن شوید که تحقیق خود را پیش از جلسه انجام دهید. اگر سرمایه گذاران از آنچه شما در فروش می فروشند، مشتاق هستند که شما را به همتایان خود معرفی کنند، به آنها اجازه می دهد اعتبار کسب و کار خود را به شرکت و تهیه پشتیبان خود و سرمایه گذاری مشترک اختصاص دهید، اگر آنها مجبور به امضا چک کنند.

با این حال، اگر آنها در معامله شما علاقه مند نیستند، آنها ارتباطات خود را بسیار نزدیک به جلیقه نگه می دارند؛ آنها نمی خواهند که معامله ای را از دست بدهند و اعتبار خود را در روند صدمه ببینند. اگر بدون مقدمه ای راه بیفتید، بدون سرمایه گذاری راه می یابید.

عمل شما: مؤمن و متواضع باشید، اما بهترین کار را برای دریافت مقدمه ای برای سایر سرمایه گذاران احتمالی انجام دهید.

اگر زمینه سرمایه گذاری نتواند، برنامه خود را به هر حال اجرا کنید.
در نهایت، من به شما مشاوره ای را پیشنهاد می کنم که هفته گذشته به دوستان بنیانگذار دادم. بهترین راه برای جذب منافع سرمایه گذار، اجرای آن است. برو این گره ها را ملاقات کن پیدا کردن اولین مشتری یک سرمایه گذار دیگر را ببند عرشه خود را آماده کنید و سپس کمی بیشتر آماده کنید. در آن سخت کار کنید و مودبانه افرادی را که در حلقه خود ملاقات کرده اید را حفظ کنید.

هنگامی که شما توسط سرمایه گذاران دیگر جستجو می کنید، احتمالا افرادی که قبلا شما را رد کرده اند، به دنبال آن هستند.

https://keramatzade.com/4-ways-to-predict-the-outcome-of-your-investment

امتیاز : 2


طبقه بندی: کسب وکار موفق،
,

تاريخ : 17 شهريور 1396 | 6:07 | نویسنده : مدیر | بازدید : 2612

با استفاده از این ترفند با 10 ایده بزرگ­کسب و کار­آشنا شوید

اگر به تبلیغات خود در فیس بوک فیس بوک اعتماد کنید، احتمالا فکر می کنید فرمول جادویی پنهان از مردم عادی است که موفقیت های نامحدود ویژه گورو را در­کسب و کار­فقط با انجام کارهای ساده ای که هیچ وقت فکر نمی کردید، وجود دارد. اخبار فلش - این یک دروغ است. ­

هیچ راز بزرگی از گورهای راه اندازی وجود ندارد. گلوله نقره ای وجود ندارد. هیچ چیز نیست که به طرز جادویی ایده برنامه شما را به یک میلیارد دلار در یک روز تبدیل کند.

حقیقت ساختن یک­کسب و کار­میلیارد دلاری واقعا ساده است. این با یک ایده شروع می شود که می تواند پول ایجاد کند. برای شروع سفر به ساختنکسب و کار­خود ، نیاز به ایده دارید. من در مورد یک ایده شگفت انگیز برای ایجاد میلیون ها نفر که فقط جادویی در سر شما می آید صحبت نمی کنم. متأسفانه، ایده ها معمولا به مردم بیرون نمی آیند. به نظر می رسد دیوانه کننده، شما باید کار کنید تا یک ایده بسازید. و همانطور که با همه چیزهایی که کار را می کنند، به یاد داشته باشید کار دقیق بهتر از کار سخت تر است.

بنابراین، چگونه این کار را انجام می دهید، همانطور که به ایجاد ایده های بزرگ مربوط می شود؟ همانطور که همه چیز در مورد همه چیز هوشمند است - از یک سیستم اثبات شده استفاده کنید.

هنگامی که شما یک سیستم اثبات شده را دنبال می کنید، به نظر می رسد همه چیز فقط اتفاق می افتد. به این دلیل است که یک سیستم به طور خاص برای حل یک مشکل طراحی شده با انجام کاری که کمی انجام می شود و به راحتی تکرار می شود. سیستم برای ایده های بزرگ­کسب و کار­هیچ متفاوت است.

برای شروع، فهرستی از 10 مشکل را که در زندگی خود دارید به صورت منظم ایجاد کنید. در اینجا یک لیست نمونه است.

خیلی دیر رفتن به رختخواب
تغییر کودک
پیاده روی سگ
صبح انرژی کافی نیست
رفتن به باشگاه بیش از حد
وقت کافی برای خواندن ندارید
زمان نمایش خیلی زیاد
پاروکردن برف
پیچش با ترموستات من بیش از حد
وقتی که من نوشتم، حیرت زده شدم
این سه دقیقه طول کشید، تاپس. و من آن را گرفتم ده ایده های بالقوه ای که می توانم روی آن تمرکز کنم و ببینم آیا وجود دارد یا خیر. اگر نه؟ بدون معامله بزرگ من سه دقیقه برای صرفه جویی دارم.

جادو در اینجا این است که هر کس مشکل دارد. شاید چند نفر دیگر مشکلات مشابهی با شما داشته باشند؟ زمان آن است که ببینیم آیا شما یک مشکلی با مشکل دارید که هیچ کس دیگری ندارد و یا چیزی به چیزی نرسیده است.

از دوستان، خانواده، همکاران، همسایگان، یک گروه فیس بوک و دیگران می توانید با افراد واقعی تماس بگیرید. به هیچ راه حل و یا چیزی بیش از حد دقیق بروید، فقط بفهمید که آیا مردم مشکل شما را به اشتراک می گذارند و از همه مهمتر، متوجه می شوید که چقدر بزرگ است.

هنگامی که شما انجام می شود، تمام مشکلی را که پشت سرتان می گذارید بروید. گوگل آن را جستجو در فیس بوک، نمایش مشخصات عمومی، ویرایش و هر جای دیگر که می توانید فکر کنید. هرچه بیشتر در مورد مشکل خود مشاهده کنید، بیشتر احتمال دارد که آن را به یک­کسب و کار­تبدیل کنید. این است که 99 درصد از تمام برنامه های بزرگ که تا کنون شنیدید برنامه ریزی شده بود.

قبل از اینکه شما این تبدیل به یک­کسب و کار، شما رو به اعتبار دو چیز - که شما می توانید این مشکل را حل کند و مردم در مورد راه حل مراقبت. شایع ترین سوال در اینجا این است که "چه راه حل چیست؟"

راه حلی برای حل مسئله کمتر ... بد است. برای مقابله با آن آسانتر به نظر میرسد. اگر شما می توانید آن را به طور کامل از بین بردن، این عالی است! اما لازم نیست به طور کامل از بین برود، فقط برای مقابله با آن آسان تر است. بیایید نگاهی به چند نمونه از دنیای واقعی بدهیم:

مشکل: من از خرید مواد غذایی متنفرم­
راه حل: سفارشات خود را در یک برنامه سفارش دهید و کسی آن را به من تحویل دهد.­


کسب و کار: Instacart

مشکل: از خواب بیدار می شوم تا به ورزشگاه بروم.­
راه حل: از یک ساعت زنگ دار استفاده کنید که به معنای واقعی کلمه من را از رختخواب بیرون می کشد، اگر من فراموشی کنم.­

کسب و کار
کسب و کار: پاولوک

اینها­کسب و کار­واقعی زندگی هستند که بر روی یک مشکل که یک نفر داشت، ساخته شده بود؛ هر دو آنها اثبات شده است، زیرا چندین نفر این درد را به اشتراک گذاشته اند. هر دو آنها کسب و کارهایی هستند که باعث می شوند حداقل کمی بدتر از این باشند.

آیا یک فروشگاه ساختید؟ آیا این نرم افزار است؟ آیا این برنامه است ؟ یا یک دستگاه پوشیدنی؟ برای مشکل انتخاب شده شما راه حلهایی را که می توانید پیدا کنید و با افراد در مورد آن صحبت کنید. اگر آنها هر یک از راه حل های خود را دوست دارند، ممکن است شما روی یک معدن طلای نشسته باشید.

امتیاز : 3


طبقه بندی: کسب وکار موفق،
,